Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     16.02.2018       Pavel Kovanda

K Otavě přijede Pelhřimov. Přeruší hráči Písku sérii šesti proher v řadě?

V rámci čtyřiatřicátého kola 2.ligy skupiny Střed změří síly poslední Písek s předposledním Pelhřimovem. I když mezi celky je rozdíl jedné příčky, tak bodově jsou na tom výrazně lépe Medvědi z Pelhřimova, kteří mají na svém kontě 33 bodů, kdežto Písek pouhých 18.

Už aby byl konec! Tuto větu teď můžeme slýchat velice často, neboť Písku se tato sezóna vůbec nevydařila. Pouze šestkrát mohl tým od Otavy slavit vítězství, z toho jednou po samostatných nájezdech. Ke konci základní části dostávají od trenérů více prostoru i mladí hráči, kteří se tak snaží přivyknout seniorskému hokeji.

Pelhřimov se mohl z vítězství radovat jedenáctkrát, což je skoro dvojnásobek výher píseckých. Mezi nejobávanější z řad Pelhřimova patří Tomáš Plachý, Martin Vysloužil a Miroslav Kopic, kteří se nejčastěji podílí na brankách svého týmu.

Vzájemné zápasy letošní sezóny hovoří 2:1 pro Pelhřimov, který Písek porazil v posledních dvou střetnutích. Písek vyhrál první vzájemný zápas 5:2. Skóre tří vzájemných zápasů z pohledu Písku činí 9:10. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:30.