Dorostence srazila poslední desetiminutovka

Do Velkých Popovic vyrazili dorostenci IHC k dalšímu utkání nadstavbové části. Písecký soupeř udeřil hned zkraje utkání a poté i zkraje začátku druhé třetiny. Písek zásluhou Kozlíka dokázal snížit na rozdíl jedné branky, ale o pár minut později přidal branku soupeř. Písečtí poté dokázali dvakrát skórovat a stav byl vyrovnaný 3:3. Následovala další branka domácích a další branka hostů - 4:4. Napínavý závěr utkání rozhodly dvě branky Velkých Popovic, které si došly pro těsné vítězství 6:4.
Liga dorostu, 14. kolo, so 18.1.2020
Velké Popovice
6:4
1:0, 2:2, 3:2
Branky a nahrávky: 5. Musil (Hradil), 25. Hradil (Musil), 32. Hradil (Svoboda), 43. Hradil (Musil), 50. Musil (Hradil, Chlupáček), 55. Hradil (Musil) – 26. Kozlík (Lechnýř, Wimmer), 36. Koška (Sládek), 42. Bejšák (Rajskub, Kašpar), 47. Wimmer (Lechnýř) . Rozhodčí: Daniel Müller — Jan Hanousek, David Thuma. Vyloučení: 9:3. Diváci: 31.