Z krajského města Písek body nepřivezl

Souboj favorizovaných týmů celé krajské soutěže opanovali doma hráči David Servisu. Pro vývoj utkání bylo klíčové třígólové vedení domácích už v první třetině. David Koutenský sice snížil na 1:3, ale další trefy budějovických hokejistů byly pro Písek smrtící. V závěru korigovali nepříznivý stav Pavel Procházka a Jan Sýběk.
KL mužů 2014/2015, 9. kolo, so 8.11.2014
David Servis ČB
7:3
3:0, 2:1, 2:2
Branky a nahrávky: 6. Suchánek (Nedorost, Mrázek), 14. Suchánek (Mrázek, Nedorost), 17. Nedorost (Suchánek, Mrázek), 31. Mrázek (Nedorost), 32. Nedorost (Mrázek), 54. Suchánek (Mrázek, Vomela), 56. Suchánek (Mrázek, Chaloupka) – 26. Koutenský, 59. Procházka, 60. Sýbek (Gába). Rozhodčí: Macák – Deim, Hřídel. Vyloučení: 9:6, navíc Šulčík (D. Servis) 10 minut + do konce, Sýbek (PIS) 10 minut.. Využití: 2:1. Diváci: 165. Průběh utkání: .
David Servis ČB: Vojta – Vomela, Chaloupka, Cikán, Tupý, Zíka, Bombic – Nedorost, Suchánek ml., Mrázek, Šulčík, M. Janda, Korbela, Mikeš, D. Janda, Sumerauer, Brus
Písek: Pipek (32. Kafka) – F. Procházka, Tajbl, Volf, Hřebíček, P. Procházka, Koutenský, Vejda – Slavík, Jungbauer, Mošovský, Gába, Šimoník, Sýbek, Stropnický, Novák, Javůrek