Také druhé semifinálové utkání Písek završil vítězstvím a postupuje dál

Semifinálová série pokračovala nedělním utkáním ve Veselí nad Lužnicí. Písku se narámně vydařil start do zápasu a velmi rychle si svěřenci trenérů Vlčka a Kudrny vyprodukovali tříbrankové vedení. Jenže domácí Lokomotiva zápas nevzdala a díky využitým přesilovkám dokázala srovnat krok. O vítězi nakonec rozhodla třetí třetina, která se Píseckým vydařila podobně jako v pátečním klání a díky čtyřem vstřeleným brankám zvítězil tým IHC přesvědčivým poměrem 7:3. Písek se jako první kvalifikoval do finále krajské ligy a na svého následného soupeře si bude muset počkat. Série mezi Krumlovem a David servisem je totiž po víkendu vyrovnána a rozhodne v ní až třetí vzájemný zápas.
KL mužů 2014/2015, 2SF, ne 22.2.2015
Veselí nad Lužnicí
3:7
2:3, 1:0, 0:4
Branky a nahrávky: 9. Čáp, 14. Dušák (Chlaň, Čáp), 25. Janda (Mikeska, Čáp) – 1. Novák (Jirků), 5. Kudrna (Slavík), 6. Kudrna (Gába, Novák), 43. Ciboch (P. Procházka), 43. Jungbauer (P. Procházka), 56. P. Procházka (Duchoň, Ciboch), 59. Ciboch (Duchoň, Volf). Rozhodčí: Hamr, Stach – Strnad, Brůha. Vyloučení: 6:5. Využití: 3:2. Diváci: 400. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:7.
Veselí nad Lužnicí: Dvořák – Míchal, Chlaň, Švanda, Schmied, Krampl, Kypta – Čáp, Mikeska, Dušák, Benda, Janda, Bůžek, Sekera, Arnold, Vlach
Písek: Pipek – Mazanec, Jirků, F. Procházka, Kudrna, P. Procházka, Hřebíček, Koutenský – Gába, Novák, Mošovský, Slavík, Jungbauer, Řehoř, Duchoň, Ciboch, Volf

Roman Vlček, trenér Písku: Začátek byl famózní a odařilo se nám velmi rychle získat tříbrankové vedení. Poté jsme ale soupeři dovolili několik přesilovek, ačkoliv jsme věděli jak silné je má. Bohužel, Veselí se dařily početní výhody i tentokrát a my o vedení přišli. Před třetí třetinou jsme si řekli, že se vrátíme ke hře, na kterou jsme zvykli, takže hrát zodpovědně zezadu a zkoušet soupeře překvapit z brejků. Podařilo se vstřelit rychlé dva góly a získat na začátku třetí třetiny náskok, který nás uklidnil. Poté už byla hra od naší kontrolou a zápas jsme dotáhli do zaslouženého vítězství. Všechny hráče bych chtěl pochválit za předvedený výkon.