Přesvědčivý výkon juniorů srazil Krkonošské až ve třetí třetině

P í s e k - Písečtí junioři se po nezdaru na ledě Hradce Králové chtěli naplno bodově zapsat do ligové tabulky. Junioři od Otavy sice celý zápas svého soupeře svírali, ale po dvou třetinách hosté vedli 1:0. Až ve třetí třetině se domácím povedlo skóre nejprve vyrovnat a poté dokonce otočit ve svůj prospěch. Poslední třetí zásah padl již do opuštěné klece při risku bez brankáře.
Liga juniorů, sk. střed, 2. kolo, ne 21.9.2014
Krkonoše
3:1
0:0, 0:1, 3:0
Branky a nahrávky: 45. Duchoň (Holub), 54. Vlk (Březina), 60. Horažďovský - 27. Háze (Baudyš). Rozhodčí: Talpa - Šperl, Jílek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Písek: Kolář - Šergl, Frühauf, Hřebíček, Šmíd, Koutenský, Kajtman - Horažďovský, Duchoň, Holub - Březina, Vlk, Volf - Skala, Rod, Flegl.
Krkonoše: Kořínek - Augustin, Chleborád, Erban, Sméral, Klust, Mikulík, Zábravský, Souček, Vacek, Kozák, Tatar (C), Stanev, Langpaul, Janoušek, Krsek, Kadavý, Háze, Černota, Baudyš, Janata.