Písek veze ze Šumavy výhru. Hattrickem se blýskl Sýbek

V předposledním soutěžním utkání letošního roku cestovali písečtí hokejisté na led Vimperka, kde se o body bojuje vždy velmi těžce. Skóre otevřel v první třetině Jan Sýbek, za domácí ale ve stejné části hry srovnal domácí Lang. V polovině hrací doby dokonce Vimperk zápas otočil po trefě Pauleho, pak se ale ke slovu dostal opět Jan Sýbek, který dvěma brankami vrátil vedení na stranu Písku. Ve třetí třetině pečetil výhru IHC Libor Jirků. Poslední letošní utkání odehrají Písečtí doma - v sobotu 20. 12. od 18 hodin se Soběslaví.
KL mužů 2014/2015, 15. kolo, ne 14.12.2014
Vimperk
2:4
1:1, 1:2, 0:1
Branky a nahrávky: 9. Lang (Hail, Král), 29. Paule (Plouhar, Předota) – 8. Sýbek (Javůrek), 33. Sýbek (P. Procházka, Jungbauer), 37. Sýbek (Mazanec), 53. Jirků (F. Procházka, Jungbauer). Rozhodčí: Čáp – Zelenka, Studna. Vyloučení: 4:7, navíc J. Předota (VIM) 10 min. OT. Využití: 0:2. Diváci: 350. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4.
Vimperk: Podskalský – O. Předota, Vavřík, Voldřich, J. Předota, R. Sitter, Kouba – Plouhar, Paule, Slabý, Lang, B. Král, Hail, J. Sitter, P. Novotný, Gabauer
Písek: Kafka - Procházka P., Jirků, Mazanec, Vejda, Tajbl, Procházka F. - Sýbek, Javůrek, Volf, Novák, Řehoř, Šimoník, Mošovský, Jungbauer