Písek nezastavili ani hráči Milevska

Milevské hokejisty dnes čekal těžký úkol, přerušit sérii výher Píseckých, kteří v dosavadních čtyřech kolech ještě nepoznali hořkost porážky. Po bezbrankové první třetině už ve druhé části branky padaly, a to do milevské klece - v rozmezí jedné a půl minuty se trefili Hovora a Šulčík. Ve třetí třetině snížil náskok hostů na rozdíl jediné branky Müller, ovšem za sedmnáct vteřin odpověděl Slavík a za další minutu přidal čtvrtou branku Pavel Procházka. Domácí hráči se však nevzdali a dokázali zápas zdramatizovat, když se trefil znovu Müller a také loňský hráč Písku Nikodém. Milevští měli více než pět minut, aby utkání vyrovnali, jenže to se jim nepodařilo, a tak písečtí hokejisté prodlužují sérii výher na pět.
Na smínku z loňského derby se na ledě potkali současní spoluhráči v píseckém týmu Ondřej Ježek (vlevo) a Robert Procházka, který si připsal dvě gólové asistence.
2.liga ČR, 5. kolo, st 30.9.2009
Milevsko
3:4
0:0, 0:2, 3:2
Branky a nahrávky: 47. Müller (Trieb, Štych), 51. Müller (Heřmánek), 55. Nikodém (Štych, Voříšek) - 37. Hovora (Novák), 38. Šulčík (Květoň, Procházka R.), 47. Slavík (Míka, Procházka R.), 48. Procházka P. (Mazanec, Bláha). Vyloučení: 5:7, navíc Černý (MIL) - 10. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Průběh utkání: .0:2, 1:2, 1:4, 3:4.
Milevsko: Svoboda D. - Štych, Karpíšek, Trieb, Zich, Vítů, Tollinger, Zeman, Kořánek, Müller, Fořt, Voříšek, Heřmánek, Černý, Urbanec, Nikodém, Hamerle, Žižka, Růžička, Hraňo
Písek: Pinkas - Kalečík, Procházka P., Heršálek, Mazanec, Procházka R., Všetečka, Žlůva - Gába, Hovora, Hájek, Bláha, Ježek, Květoň, Šulčík, Míka, Suchánek, Slavík, Novák, Mošovský

Rudolf Suchánek, trenér Písku: „Koncentrace nás trápila v posledním zápase a trápila nás i nyní, kdy jsme vedli 4:1 a nakonec jsme se ještě obávali, aby soupeř nesrovnal. Překvapilo mě Milevsko, které rozhodně nehrálo špatně, i když hodně faulovalo a rozhodčí nechal několik faulů soupeře bez vyloučení. Kdyby tomu bylo naopak a hráli jsme víc přesilovek, myslím, že by celkově vítězství bylo výraznější.“