Junioři první body z venku vyválčili v Krkonoších

Písečtí junioři čekali na první venkovní body až do jedenáctého kola. To zajížděli na půdu Krkonoš, kde po silně taktickém a bojovném výkonu dokázali těsně vyhrát 6:5. Písečtí sice vedli 2:0, ovšem o náskok přišli a domácí skóre dokonce otočili ve svůj prospěch. Písek se ale výsledku nezalekl a díky skvělým přesilovým hrám odskočil na rozdíl tří branek. Domácí již stihli pouze zkorigovat, ale nikoli skóre dorovnat.
Liga juniorů, sk. střed, 11. kolo, ne 26.10.2014
Krkonoše
5:6
1:2, 3:4, 1:0
Branky a nahrávky: 15. Kerekanič (Marks, Krsek), 22. Janoušek (Vacek, Junek), 24. Marks (TS), 33. Janoušek (Krsek), 41. Janoušek (Junek) - 5. Skala (Flegl), 8. Rod (Koutenský), 26. Hřebíček (Bartůněk), 27. Koutenský, 27. Volf (Vlk), 30. Dědič (Hřebíček, Koutenský). Rozhodčí: Veinfurter - Svoboda, Potůček. Vyloučení: 11:12, navíc Klust (KRK) - 5 minut + osobní trest do konce utkání a navíc trest ve hře za nesportovní chování, navíc hráčská lavice (KRK) - trest ve hře za nesportovní chování a navíc Duchoň (PIS) - 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 2:4. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:6, 5:6.
Krkonoše: Kořínek (27. D. Kozák) - Kadavý, Junek, Erban, Klust, Zákravský, Kerekanič, Vacek, Janoušek, Háze, Langpaul, Baudyš, Marks, Tatar, Smékal, Patzelt, Mikulík, Krsek, M. Kozák, Stanev, Chleborád.
Písek: Pekárek - Kajtman, Hřebíček, Bartůněk, Holub, Koutenský, Frühauf, Rod, Flegl, Šmíd, Dědič, Horažďovský, Paukner, Duchoň, Skala, Vlk, Volf.