Kohouti z Tábora v derby nepřipustili překvapení

Nováček II. ligy z Písku se od úvodu zápasu 12. kola u Jordánu dostal pod velký tlak. Účastník poslední prvoligové baráže z Tábora potvrdil papírové předpoklady a před slušnou návštěvou dokráčel k jednoznačnému vítězství. Tábor se dostal rychle do vedení, Písečtí se však z tlaku vymanili nejlepším možným způsobem, když na konci první třetiny uspěl v přesilovce střelou od modré kapitán Pavel Procházka a vyrovnal. Ve druhé třetině odskočili Kohouti na rozdíl dvou branek a v závěrečném dějství definitivně zlomili odpor týmu od Otavy.
2. liga ČR sk. ZÁPAD, 12. kolo, so 31.10.2015
Tábor
7:1
1:1, 2:0, 4:0
Branky a nahrávky: 4. Matušík (Kanov), 33. Kellner (Matušík), 38. Matušík (Kellner, Seidl), 42. Krätzer (Zayml, Heršálek), 45. Mrkvička (Kellner), 47. Zayml (Dvořák, Havran), 60. Polodna (Kellner, Semrád) - 19. Procházka (Sýbek). Rozhodčí: Stanislav Mertl – Josef Mertl, Tomáš Samuel. Vyloučení: 6:10, navíc Semrád (TAB) 10 min OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 2792. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1.
Tábor: Klestil – Semrád, Černý, Klíma, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Havran – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa, Boháč
Písek: Bláha (47. Panec) – Procházka, Jirků, Hřebíček, Škopek, Hanus, Pavlíček, Koutenský – Urbanec, Vlček, Sýbek (A), Mošovský, Marek, Suchan, Slavík, Růžička (A), Ferebauer, Bernard, Novák, Volf