Písek nezvládl třetí třetinu, chuť si spravil alespoň v prodloužení

Na ledě zatím doma neporaženého Sokolova si Písek zpočátku servítky nebral. Soupeře přehrával a skóre narůstalo. Během druhé přestávky si však hosté jakoby uvědomili, že se na ledě Západočechů chovají velmi neslušně, vyklidili ledovou plochu a nechali si vzít tříbrankový náskok. Euforii Sokolova pak přeci jenom zchladil trefou v nastavení Vladimír Novák, nicméně ztráta jednoho bodu bude v zatím velmi těsné tabulce určitě hosty mrzet.
2.liga ČR, 6. kolo, st 8.10.2008
Sokolov
5:6p
0:1, 2:4, 3:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 28. Veverka (Dobřemysl), 30. Račanský (Dobřemysl), 42. Veverka (Sláma), 53. Veverka (Dobřemysl), 58. Sláma (Děkan, Dobřemysl) - 13. Procházka F. (Novotný), 23. Míka (Ježek), 27. Novotný (Bláha), 34. Slavík (Kalečík), 39. Hovora (Mošovský), 64. Novák (Kalečík). Rozhodčí: Vojtěchovský - Marek, Chochola. Diváci: 450. Vyloučení: 8:8, navíc Veverka (S) 5 minut + OK. Využití: 3:1. V oslabení: 0:2.
Sokolov: Schafhauser (Réda) - Mudra, Van Waardenburg, Říha, Diblík, Děkan, Pech, Magula, Čižniar - Veverka, Dobřemysl, Cimburek, Račanský, Vrba, Nový, Sláma, Louthan, Pfister
Písek: Pinkas (Kubiš) - Burkoň, Svoboda, Kalečík, Kříž, Procházka F., Martinka, Procházka P. - Bláha, Slavík, Vondřich, Pitel, Hovora, Mošovský, Ježek, Novák, Novotný, Nikodém, Míka, Stropnický, Gába