Trápení pokračuje, Písek si připsal třetí porážku v řadě

Po dvou neúspěšných zápasech měli písečtí hokejisté možnost získat body na ledě Žďáru nad Sázavou. Ovšem svěřenci Rudolfa Suchánka odjeli z Vysočiny bez bodů, za porážku 6:2. V úvodní třetině si domácí vytvořili dvoubrankové vedení, ale zásluhou Nováka se šlo do kabin za stavu 2:1. Žďárští ve druhé části zaznamenali opět dvě trefy. V polovině zápasu snížil stav Šulčík na 4:2. V poslední třetině přidali domácí další dvě branky. Stav 6:2 si hráči z Vysočiny pohlídali až do konce utkání. O prolomení neúspěšné série se naši hokejisté pokusí v sobotním zápase, kdy k řece Otavě přijede Kobra Praha.
2.liga ČR, 18. kolo, st 25.11.2009
Žďár nad Sázavou
6:2
2:1, 2:1, 2:0
Branky a nahrávky: 10. Plachý (Sobotka M., Koželuh), 14. Fibikar (Bukáček), 22. Doležal (Vránek, Plachý), 30. Kunstmüller (Bukáček), 49. Štěpánek (Kunstmüller), 55. Koželuh (Vránek) - 16. Novák (Šulčík), 31. Šulčík (Heršálek). Rozhodčí: Dědek - Klein, Humpolíček . Vyloučení: 4:6 navíc Mazanec (PIS) 5min + OT do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 564. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 6:2.
Žďár nad Sázavou: Vajner - Sobotka R., Smejkal, Novák, Fibikar, Koželuh, Doležal - Plachý, Bukáček, Sobotka M., Vránek, Dítě, Hron, Kunstmüller, Vítek, Dobiáš, Štěpánek P.
Písek: Pinkas - Procházka R., Kalečík, Procházka P., Tollinger, Mazanec, Heršálek, Žlůva, Dietz - Hovora, Bláha, Hájek, Ježek, Květoň, Šulčík, Míka, Suchánek, Slavík, Kořánek, Mošovský, Novák.