Starší dorost doma podlehl Havlíčkovu Brodu

V 16. kole přivítal starší dorost Písku soupeře z Havlíčkova Brodu. Hosté vyhráli na ledě domácích v poměru 0:6. Góly hostujícího Brodu dali Cachnín, Kulhánek, Krejčí a hattrick nastřílel Teplý. Brod se drží v tabulce po výhře nad Pískem na 6. příčce s dvaceti body. Domácí Písek zůstává poslední se čtyřmi body.
Extraliga staršího dorostu - sk. STŘED, 16. kolo, pá 21.10.2016, Komterm Arena
Havl. Brod
0:6
0:4, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 1. Cachnín (Teplý), 7. Kulhánek (Horák, Křehlík), 17. Krejčí (Křehlík, Kulhánek), 20. Teplý (J.Přibyl, Cachnín), 29. Teplý (Cachnín), 58. Teplý (Pejchal). Rozhodčí: Gančarčík, Malý, Šimán. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 18:58. Průběh utkání: 0:6.
Písek: Kříž (Buchta) – Kopenec, M.Pokorný, Kukla, Hromada, Chval, Lang – Waller, Vokoun, Hakl, Pejša, Novák, M.Přibyl, Šebesta, Stauber, Měchura.
Havl. Brod: Folvarský (Blažek) – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner,Horák, Krejčí – Pejchal, Kohout, Tecl, Holenda, J.Přibyl, Křehlík, L.Pokorný, Kulhánek,Cachnín, Teplý.

Do Písku v 16. kole NOEN extraligy zavítal Havlíčkův Brod.

Domácímu týmu se vůbec nepodařila úvodní třetina. Brod dal čtyři góly. Postupně se z gólu radoval Cachnín, Kulhánek, Krejčí a Teplý. V druhé třetině přidal svůj druhý gól v utkání Teplý. Ve třetí třetině dal další gól Teplý, který si v zápase připsal hattrick. Domácím se zápas nevydařil. Měli několik šancí snížit stav. Hostující brankář Folvarský pochytal všech 18 střel a připsal si čisté konto. Nakonec domácí prohráli 0:6.

Brod se drží v tabulce po výhře nad Pískem na 6. příčce s dvaceti body. Domácí Písek zůstává poslední se čtyřmi body.