Písek zastavil rozjetou Lokomotivu z Veselí

Výhra píseckého IHC o pět branek se může zdát hostům docela krutá. Minimálně dvě třetiny byli hokejistům Písku vyrovnaným soupeřem a kdyby se jim povedlo využít šance z první poloviny utkání, mohli bojovat o všechny body. Za domácí šťastnou tečí otevřel skóre Zdeněk Javůrek, na konci druhé třetiny pak proměnil nařízené trestní střílení v oslabení výborně hrající Václav Novák a stejný hráč si ve třetí třetině připsal i vítěznou branku. Na snímku bojuje s Bendou písecký bek Milan Hřebíček.
KL mužů 2014/2015, 14. kolo, so 6.12.2014
Veselí nad Lužnicí
7:2
0:0, 2:0, 5:2
Branky a nahrávky: 23. Javůrek (Šimoník, Nikodém), 39. Novák (TS), 47. Novák (Řehoř, Mošovský), 49. Mošovský (Novák), 56. Procházka (Sýbek, Mazanec), 58. Sýbek (Mošovský), 60. Vlk (Sýbek, Nikodém) - 48. Čáp, 56. Míchal (Čáp). Rozhodčí: Čáp - Jirovský, Karlín. Vyloučení: 7:7, navíc Řehoř (PIS) a Chlaň (VES) - oba tresty za nesportovní chování, Novák (PIS) - využité trestné střílení. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 280. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 7:2.
Písek: Kafka - Mazanec. Jirků, Hřebíček, F. Procházka, Kudrna, Volf, Tajbl - Novák, Mošovský, Řehoř, Vlk, Jungbauer, Sýbek, Šimoník, Nikodém, Javůrek
Veselí nad Lužnicí: Dvořák - Malecha, Chlaň, Švanda, Krampl, Schmied, Cifreund, Míchal, Čáp, J. Drs, Klimeš, Benda, Mikeska, Dušák, Sekera, Brůžek, Arnold, Vlach, Janda