Písek vrátil Milevsku porážku v odvetě okresního derby

Skvělá druhá třetina rozhodla o přesvědčivé výhře Písku v Milevsku. Hráči IHC šli v první třetině do dvoubrankového trháku, ale Milevsko dokázalo snížit. Ve druhé periodě už na ledě kraloval hostující Písek, který nasázel dalších šest branek. Třetí třetina už se víceméně jen dohrávala.
KL mužů 2014/2015, 13. kolo, so 29.11.2014
Milevsko
3:10
1:2, 0:6, 2:2
Branky a nahrávky: 9. Urbanec (Matějka), 49. Jíška, 57. Novotný (Król, Reiniš) – 5. Jungbauer (Sýbek, Volf), 7. Sýbek, 25. Mošovský (Novák), 27. Novák (Šimoník), 29. Jirků (Novák), 30. Slavík (Jungbauer, Sýbek), 32. Jungbauer (Slavík), 36. Javůrek (Nikodém, Šimoník), 50. Šimoník (Volf, Nikodém), 53. Volf (Mošovský, Nikodém). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:5, navíc Hamerle (MIL), Gába (PIS) a Tajbl (PIS) - všichni tresty 10 min. za nesportovní chování. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 450. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8, 2:9, 2:10, 3:10.
Milevsko: Žilinčík (27. Šindelář) – Matějka, Votruba, Jíška, Bartůněk, Havran, Sláma – Urbanec, Pešta, Hamerle – Nevolný, Pouch, Novotný – Król, Reiniš, Novák, Fořt
Písek: Kafka – F. Procházka, Jirků, Volf, Vejda, P. Procházka, Tajbl, Koutenský – Mošovský, Novák, Gába – Sýbek, Slavík, Jungbauer – Šimoník, Nikodém, Javůrek, Rod

Roman Vlček, trenér Písku: „Úvodní třetina byla docela vyrovnaná. Dali jsme rychlé dva góly, pak jsme ale jeden dostali a musím říct, že soupeř byl chvílemi i lepší my. Rozhodla druhá třetina, ve které jsme v rychlém sledu dali tři docela šťastné branky a další tři přidali. Ve finále skončila druhá třetina 6:0 a bylo po zápase. Třetí třetina se dohrávala spíš jen z povinnosti, už nebylo o co hrát.“