Písek si odvezl z Rokycan dva body

Hosté z Písku vstoupili do utkání velmi dobře a gólman Rokycan Šulan brzy musel lovit ze své branky dva puky. Již ve druhé minutě, tedy v úplně stejný čas jako v posledních zápasech v J. Hradci a s Klatovy, se znovu prosadil Karel Mošovský a zanedlouho poté také Novák. Rokycany po přestávce vyrovnaly, ale pak opět Písečtí odskočili a 10 minut před koncem vedli o dva góly díky trefám Bláhy a Hovory. Také o toto vedení hosté přišli, a tak rozhodovalo prodloužení. V něm zafungovalo pravidlo "nedáš - dostaneš" a z protiútoku rozhodl písecký Pitel.
2.liga ČR, 16. kolo, so 22.11.2008
Rokycany
4:5
0:2, 2:1, 2:1 - 0:1
Branky a nahrávky: 25. Tureček, 27. Tureček (Bednář), 51. Tureček (Bednář, Kreuzman), 55. Pavlis (Špaček, Metlička) - 2. Mošovský, 9. Novák (Vondřich, Mošovský), 34. Bláha (Slavík, Hovora), 48. Hovora, 62. Pitel. Rozhodčí: Dundr - Andrejsek, Podracký. Vyloučení: 8:15, navíc Fiala (R) a P. Procházka (P) - oba 5 a do konce, Novák a Kubiš (P) - 10. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 138.
Rokycany: Šulan - Fiala, Hofrajtr, Kovařík, Tureček, Šindelář, Pavlis, Špaček, Bednář, Metlička, Kreuzman, Hrubý, Kocman, Sýkora, Chudý, Kovář, Štefl, Čeperko.
Písek: Kubiš - Burkoň, Svoboda, Kalečík, Procházka P., Předota, Martinka, Kříž, Procházka F. - Ježek, Míka, Pitel - Bláha, Hovora, Slavík - Mošovský, Vondřich, Novák - Bican, Nikodém, Novotný.

Jan Rybáček, trenér Písku: Kdyby mi někdo nabídl tento výsledek před zápasem, bral bych ho všema deseti. Nicméně my jsme v zápase dvakrát vedli o dva góly a o vedení přišli, což není dobře. V utkání jsme strávili spoustu času v oslabení, některé fauly se tam objevily, některé ale byly dost sporné. Z oslabení jsme třikrát inkasovali, teď je tedy otázkou zda-li to fauly byly či nikoliv. I za tento výsledek jsme ale rádi a musím hráčům poděkovat, že dva body vybojovali. Zase se tím povtrdilo, že se výkon mužstva zlepšuje.