Písek s novými trenéry hned bodoval!

Jako na houpačce se vyvíjel zápas v Kadani. Domácí se po bezbrankové první třetině ve druhé brzy ujali vedení, ale Písek vývoj utkání otočil díky trefám Neckáře a Míky. Ve třetí části Kadaň vyrovnala, aby za minutu opět zvyšoval písecký Vokatý. Obrat přinesly dvě trefy domácích v přesilovce, naštěstí konec zápasu odmítl chvíli před koncem druhým gólem David Míka. Další zvrat dovršil během prodloužení v 62. minutě Šmátrala, čímž přibalil Písku na cestu druhý bod!

1.liga ČR, 14. kolo, so 1.11.2003
Kadaň
4:5p
0:0, 1:2, 3:2 - 0:1
Branky: 23. Kukla (Pech), 44. Kreuzman(Kivoň), 50. Stavenský (Kivoň, Polanský), 52. Kuchler (Stavenský, Polanský) - 33. a 59. Míka (Šimek - Neckář), 29. Neckář (Šmátrala), 45. Mácha (Šmátrala, Nedorost), 62. Šmátrala (Nedorost, Jelen). Rozhodčí: Vlach . Vyloučení: 8:9. Využití: 1:1. Střely na branku: 29:44 Diváci: 820.
Kadaň: Fikrt - Hlavatý, Kivoň, Klaus, Pech, Pospíšil, Punčochář, Volášek - Kajer, Kašík, Kreuzmann, Kuchler, Kukla, Pelán, Polanský, Stavenský, Tvrdek.
Písek: Špiler - Burkoň, Mucha, Neckář, Svoboda, Vokatý, štrach, Peroutka - Brož, Jelen, Kořánek, Kubeš, Mácha, Míka, Nedorost, Nouza, Šimek, Šmátrala, Štefan.

Václav Šrámek k zápasu uvedl:
Byl to podobný zápas jako v minulosti. Hráli jsme poměrně dobře, ale znovu se to plně neprojevilo do výsledku. Hráli jsme dost oslabení, při jednom oslabení pět na tři jsme bohužel dvakrát inkasovali. Čili se dostali domácí díky přesilovkám ke konci zápasu do vedení, přesto jsme minutu před koncem Míkou vyrovnali a v prodloužení asi ve druhé minutě dal Šmátrala vítězný gól.