Písečtí hokejisté na Nymburk opět nevyzráli

Hokejisté Písku vyrazili k duelu proti Nymburku. Domácímu týmu se dařilo hlavně v první třetině, kdy po gólech Šimka, Smejkala a Eise vedli nad píseckým výběrem po dvaceti minutách 3:0. Hostující tým snížil v 35, minutě. Trefil se Drda. Další gól přidal v poslední části Sýbek a také Vlček. Zápas byl vyrovnaný. V 49. minutě dal druhý gól Šimek. Z posledního gólu se radovali domácí, kdy skóroval Ječný. Nymburk tak v odvetě porazil hostující tým 5:3.
2. liga ČR sk. STŘED, 19. kolo, so 3.12.2016, Zimní stadion Nymburk
Nymburk
5:3
3:0, 0:1, 2:2
Branky a nahrávky: 5. Šimek (Kříž, Hes), 18. Smejkal (Stehlík, Novák), 20. Eis (Kuzďas, Bičiště), 49. Šimek (Pýcha), 60. Ječný (Šimek) – 35. Drda (Kepka, Koupal), 44. Sýbek (Vlček), 48. Vlček (Pavlíček). Vyloučení: 4:2, navíc Bičiště (NYM) 5 minut + do konce. Využití: 1:0. Diváků: 125. Rozhodčí: Horinek – Svoboda, Špringl Průběh utkání: 3:0, 3:3, 5:3.
Písek: Kadlec – Procházka, Pavlíček, Kozák (41. Koutenský), M. Pokorný, Červinský, Suda – Urbanec, Vlček, Sýbek, Pašek (41. Strnad), Suchan, Rod (30. Jiřinec), Kepka, Koupal, Drda.