Fakta a ohlasy ze zápasu v Berouně

Beroun - Sobotní důležitý zápas na berounském ledě hokejisté Písku nezvládli. Vytvořili si v něm sice dostatek příležitostí k tomu, aby se domů nevraceli s prázdnou, boj s vynikajícím brankářem Sedláčkem a vlastní nemohoucností v koncovce ovšem prohráli na celé čáře. Na vstřelený gól čekají hráči IHC neuvěřitelných 154 minut...
1.liga ČR, 51. kolo, so 16.2.2013
Beroun
2:0
1:0, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 11.Hošťálek z trestného střílení, 22. Plichta. Rozhodčí: Jílek, Pešina - Suchánek, Brejcha. Vyloučení: 9:4, navíc Klhůfek (Beroun) 10 minut OT za nesportovní chování. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 155. Střely na branku: 24:38. Průběh utkání: 0:0, 2:0.
Beroun: Sedláček - Beneš, Jebavý, Kopec, Krejčí, Šulc, Kaláb, Knesl, Malý - Kadlec, Plichta, Jonáš, Videlka, Fiedler, Loskot, Doležal, Hošťálek, Čurda, Lenc, Klhůfek, Padělek.
Písek: Halmoši - Růžička, Kužel, Boháč, Pavlíček, Kříž, Makovský, Ruprecht, Dvořák - Kotrla, Kubeš, Dalecký - Vaniš, Vlček, Ferebauer - Heřman, Petruška, Slavík - Polodna, Kučera, Marek.

Petr Novák (Medvědi Beroun 1933): Urvali jsme tři body a velmi nás těší, že při zápase předvádíme to, co si řekneme. Tedy pečlivou obranu, málo faulů. A když už je nějaká mezírka v obraně, tak nás dnes podrže gólman, jako nás drží v posledních pěti zápasech, protože moc gólů nedostáváme. A v podstatě se snažíme využít šance, které máme. Dnes jsme více vyloženě gólových šancí asi neměli, samozřejmě ještě něco tam bylo, ale 2:0 je pro nás výborný výsledek. My jsme především potřebovali tři body a jestli to bude 2:0, 1:0 nebo 16:2 bylo úplně jedno. Takže jsme rádi za to, že máme tři body a máme nulu.