Fakta a ohlasy z vítězného utkání v Brně

Písečtí hokejisté vybojovali v pondělním střetnutí na ledě Techniky Brno vítězství 2:1 v prodloužení a uložili na své barážové konto první dva body.
1.liga ČR, B3, po 8.4.2013
Technika
1:2p
0:0, 1:1, 0:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 35. Brzobohatý (Habrovec) – 37. Kučera (Makovský), 65. Polodna (Drtil). Rozhodčí: Vampola, Úlehla - Lučan, Svoboda. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 250. Střely na branku: 27:58. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Technika: Novák – Habrovec, Benýšek, Rajnoha, Šedý, Brzobohatý, Bělohlávek, Zapletal, Kozák, Valeš, Klimeš, Odehnal, Štindl, Česnek, Bilčík
Písek: Halmoši (Mazúch) - Kužel, Drtil, Makovský, Kříž, Dvořák, Semrád (Hanus) – Polodna, Vaniš, Ferebauer - Heřman, Kučera, Marek – Kubeš, Vlček, Slavík (Homolka, Volf).

Josef Řeháček, IHC Písek: "Zápas jsme vůbec nerozehráli dobře a soupeř tam měl dvě nebo tři vyložené šance, při kterých nás podržel brankář Halmoši. Ve druhé třetině jsme domácí dostali pod opravdu výrazný tlak a vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel nás zradila koncovka. Tuhle třetinu jsme měli výrazně vyhrát, a ne v ní dotahovat jednobrankové manko. Ve třetí části nás dostala z nastoleného tempa vyloučení a zápas se dostal do prodloužení. V jeho závěru jsme hráli v oslabení, ale kluci to tam sehráli dobře a máme díky tomu druhý bod. S výjimkou prvních deseti minut jsme byli s hrou mužstva spokojeni. Nechybělo mu ohromné nasazení, hrálo jednoduše a soupeře v zápase předčilo. Jediným, ale samozřejmě výrazným problémem je naše koncovka, na kterou se teď musíme zaměřit. Každopádně by nás ale tohle vítězství mělo nakopnout."