Fakta a ohlasy z utkání v Kadani

Písečtí hokejisté ve středu nevybočili ze svého stínu a v utkání 44. kola první ligy vyšli naprázdno na ledě čtvrté Kadaně.
1.liga ČR, 44. kolo, st 23.1.2013
Kadaň
4:2
2:1, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 16. Deveri (Szakal), 16. Mainer (Gajovský, Hafenrichter), 40. Hafenrichter (Gajovský), 46. Ton (Kämpf) - 11. Sedláček (Semrád, Šperger), 33. Volf. Rozhodčí: Škrobák - Zavřel, Špůr. Vyloučení: 7:7. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 360. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2.
Kadaň: Hanuljak - Szakal, Schmidt, Mazanec, Opalek, Bartejs, Trefný, Tejnor - Mainer, Gajovský, Hafenrichter - Andres, Chlouba, Hrabák - Kaše, Kampf, Ton - Deveri, Hanták, Škorik.
Písek: Halmoši - Drtil, Kužel, Veselý, Semrád, Makovský, Ruprecht, Dvořák, Hanus - Sedláček, Šperger, Kučera - Strnad, Obdržálek, Ferebauer - Heřman, Marek, Slavík - Homolka, Volf, Bernad.

Jindřich Setikovský, IHC Písek: “Musím přiznat, že domácí vyhráli zaslouženě. V první třetině jsme se dostali do vedení a od stavu 1:0 jsme hráli dobře. Pak jsme ale udělali dvě zbytečné chyby ve středním pásmu, nechali si ujet hráče a vinou dalších zaváhání v obranné třetině dvakrát inkasovali. Chyby a nedůraz obránců jsou vůbec naším největším problémem. Bohužel se to opakuje v každém utkání, a pokaždé od někoho jiného. A protože navíc máme chabou produktivitu, je pro nás těžké zápasy otáčet. Máme nejmladší mužstvo v soutěži, které potřebuje vést, aby se uklidnilo. Tentokrát se nám to povedlo, ale žákovské chyby, které vyrábíme, nás prostě znovu srazily dolů.“