Berounským Medvědům se odveta vydařila

Po týdenní pauze čekala naše hokejisty odveta s mužstvem Berounských Medvědů. Úvodní část hry se lépe vydařila domácím, v jedenácté minutě poslal Beroun do vedení Hertl. Ve druhé periodě domácí vstřelili dva slepené góly v rozmezí jedné minuty a "Medvědi" vedli už 3:0. V polovině zápasu prostřelil střelou po ledě domácího gólmana Milan Bláha. Do třetí části si tak berounští hokejisté odnášeli dvoubrankové vedení. Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny rozhodl o vítězství Berouna Švagrovský. Poté se ještě písečtí hráči vrhli do útoku , ale domácí brankář všechny útoky ustál. V samotném závěru ještě Jihočeši zkusili hru bez brankáře, na výsledku se již nic nezměnilo. Odveta vyšla Berounským Medvědům, kteří porazili Písek 4:1.
Přípravné zápasy A-týmu, přát., čt 19.8.2010
Beroun
4:1
1:0, 2:1, 1:0
Branky a nahrávky: 11. Hertl (Besser), 26. Novotný (Višňák, Besser), 27. Kupec (Jelínek), 58. Švagrovský (Kupec, Vlček) - 30. Bláha (Vomela). Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Beroun: Novotný - Vacek, Malý, Vošmik, Lang, Jelínek, Višňák, Hertl, Husák, Vlček, Kupec, Rudovský, Švagrovský, Hašek, Hafenrichter, Pavel, Novotný J., Besser, Hanták, Kotrba, Karpov
Písek: Pinkas - Vomela, Vráblík, Mazanec, Výborný, Dietz, Procházka, Kalečík, Ježek, Stejskal, Urbanec, Kudrna, Ferebauer, Polodna, Mošovský, Bláha, Slavík, Kořánek, Mikšovský, Šulčík, Novák, Kelner

Rudolf Suchánek, trenér Písku: „Myslím, že jsme odehráli dobrý zápas, bohužel jsme ale dostali tři laciné branky a to bylo pro tenhle zápas rozhodující. My si šance také vytvořili, ale góly jsme prostě nedali. V koncovce jsme se hodně trápili. Hlavní rozdíl byl dneska v gólmanech. Pinkas svůj den neměl, kdežto soupeři brankář zachytal skvěle a výborně tým uměl v důležitých chvílích podržet.“