Bruslaři doma kralovali a uštědřili Písku debakl

Ještě ve druhé třetině se písečtí hokejisté drželi na dostřel rozjeté havlíčkobrodské mašině. Aktivnější Bruslaři tahali od začátku zápasu za delší konec pomyslného lana a i když Jihočeši dokázali třemi brankami krátit náskok domácích, v poslední vteřině prostředního dějství a ve třetí třetině Havlíčkův Brod dokonal vysokou výhru 9:3. V písecké brance se poprvé představil brankář staršího dorostu Richard Kříž, který odchytal poslední dvacetiminutovku.
2. liga ČR sk. STŘED, 18, st 30.11.2016, ZS Kotlina
Havl. Brod
9:3
2:1, 4:2, 3:0
Branky a nahrávky: 2. Kuchta (Chlubna, Kulhánek), 13. Beneš (Endál, T. Semrád), 21. Přidal (T. Semrád), 26. Kulhánek (Semrád), 35. Voříšek (Kulhánek), 40. Chlubna, 43. Chlubna (Kuchta, Kozlík), 50. Přidal (Kulhánek, Vala), 57. T. Semrád (Ludvík) – 14. Pašek (Kepka, Šuhaj), 24. Sýbek (Pašek, Šuhaj), 40. Suchan Rozhodčí: Filip Vrba – Lukáš Rampír, David Otáhal. Vyloučení: 3:5, navíc Třetina (HBR) a Pokorný (PIS) 5+OK za hrubost. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3, 9:3.
Havl. Brod: Panec (Novák) – T. Semrád, Bušek, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek, – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Navrátil, Voříšek, Michálek – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Beneš, Ludvík, Křížek.
Písek: Kadlec (41. Kříž) – Hřebíček, Procházka "C", Pokorný, Červinský, Suda – Urbanec, Vlček "A", Suchan, Kepka, Šuhaj, Sýbek "A", Koupal, Pašek, Rod, Drda.