Písek vydřel ve Žďáru alespoň bod

Ze Žďáru nad Sázavou vezou písečtí hokejisté bod. Po gólově vyrovnané první třetině Jihočeši v polovině zápasu odskočili na 1:3. Domácí však dokázali brzy snížit a ve třetí třetině dokonali obrat. Žďár nad Sázavou byl aktivnější a zdálo se, že si závěr zápasu pohlídá. Písečtí však dokázali udeřit a vyrovnat. Prodloužení ale rychle rozhodly ve svůj prospěch Plameny, když se při vyloučeních na obou stranách hrálo tři na tři. Za Písek se trefil dvakrát Vlček a po jednom zásahu přidali Duchoň se Slavíkem. U všech branek hostů si připsal asistenci Jan Sýbek.
2. liga ČR sk. STŘED, 11. kolo, so 29.10.2016, Bouchalky
Žďár nad Sázavou
5:4p
1:1, 1:2, 2:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 20. Beneš (Kunstmüller, Kuřítko), 34. Beneš (Bureš, Malec), 45. Kuřítko (Červenka, Pleva), 51. Červenka (Kuřítko, Malec), 61. Kunstmüller (Bureš, Staněk) – 20. Vlček (Sýbek, Hřebíček), 31. Duchoň (Sýbek), 31. Slavík (Sýbek, Vlček), 58. Vlček (Sýbek). Rozhodčí: Hodač – Svoboda, Žídek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4 - 5:4.
Žďár nad Sázavou: Řehoř (od 30. Sláma) – Pleva, Beneš, Staněk, Kolda, Klíma, Vítek – Bureš, Kuřítko, Malec, Kunstmüller, Kaňka, Střecha T., Krupka, Kovářů, Červenka, Gregar, Pazourek
Písek: Kadlec (Brož) – Kozák, Hřebíček, Hanus, Suda, Červinský, Pokorný, Koutenský – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod