Stříbrní partneři

AUTO Kápl s.r.o.

Prodej a opravy vozů Škoda a Citroen, prodej značkových autodílů Škoda, záruční i pozáruční servis vozů Škoda, autolakovna, karosárna, rovnací stolice, měření geometrie, diagnostika, pneuservis, čerpací stanice pohonných hmot včetně LPG, myčka aut, příprava a zajištění STK a měření emisí benzínových a naftových motorů, odtahová služba, autobazar, půjčovna automobilů. Náš kvalitně vyškolený personál používá při práci špičkové servisní a diagnostické vybavení v moderně vybavených prostorách našeho servisního centra. Bližší informace Vám sdělíme na tel. č.: 382271344 a 382270109.

ACE sport s.r.o.

Výroba a prodej sportovních dresů určených pro kolektivní sporty metodou sublimačního tisku.

Jakub Kovář - odchovanec píseckého hokeje

HOCH

Firma Hoch byla založena v Českých Budějovicích v roce 1899. V současné době vede firmu třetí a čtvrtá generace Hochů. V roce 2000 se počet zaměstnanců ustálil na dvaceti. Firma se podřídila potřebám současné doby a zabývá se výrobou reklamy dle požadavků zákazníků "na klíč". V praxi to znamená vybavené grafické pracoviště, vyřezávací plottery, termotransferový tiskový stroj Gerber Edge, gravírovací a frézovací stroj Gerber Sabre, vybavenou dílnu pro zhotovování plastických neonových světelných reklam a písmen, elektrikářské a zámečnické pracoviště atd.... Firma disponuje třemi dodávkovými automobily typu Transporter, třemi automobily typu Pick-up a třemi osobními automobily. Jelikož firma reklamně zajišťuje velké akce na klíč, najímá si potřebné množství brigádníků. Z těchto údajů, týkajících se vlastního technologického a dopravního vybavení, je zřejmé, že firma je schopna provádět jakékoliv reklamní práce kdekoliv v republice i v zahraničí. Totéž se samozřejmě týká i provádění případného servisu.

AL-KO

HAUSER CZ s.r.o.

Společnost HAUSER CZ, s.r.o. je nástupnická organizace, která vznikla expanzí a rozšířením činnosti podnikání fyzické osoby Ladislav Hauser. Počátek aktivit byl v roce 1998, kdy se podnikatelská činnost stala hlavní činností. Firma sídlí ve vlastním areálu ve Vejprnicích, 7 km od Plzně v blízkosti nájezdu na dálnici Rozvadov - Praha. Více informací o sídle společnosti a kontaktech zjistíte v sekci kontakt. V počátku své podnikatelské činnosti jsme se zabývali především zprostředkovatelskou činností v oboru strojírenském a chemickém (PARAMO Padrubice). V roce 1999 jsme zahájili vlastní výrobní a navazující obchodní činnost a firma měla dva zaměstnance. V roce 2000 firma zaměstnávala 5 pracovníků.
 
 
 
 
 
Aktuálně na webu

Informace o mládežnických soutěžích pro sezonu 2017/2018

O zkvalitnění hokejového prostředí u nás usiluje ČSLH v poslední době snad více než kdy jindy. Diskuzí a polemiky, jež apelují na skutečnost, že jde o běh na velice dlouho trať, proběhlo na toto téma již mnoho, nicméně k pravému naplňování každé vize je vždy zapotřebí spíše konat. Své o tom dozajista vědí i svazoví činovníci, kteří se onen...

 
Servis
 
Klub |  A-tým |  Zápasy |  Mládež |  Fanzóna |  Partneři |  Historie |  Archiv
Copyright © 2002-2017 IHC Písek & eSports.cz, s.r.o.  | RSS