Soutěžte o foto služby nebo dobré víno

29.1.2016 // Klub

Během sobotního utkání proti HC Vrchlabí (30. ledna) budeme kromě fandění píseckému týmu opět losovat výherce hodnotných cen. Do slosování se dostanete pouze tak, že u stolku u vchodu na stadion ukážete nejpozději do konce první přestávky svoji klubovou IHC kartu. Dejte si ji tedy do peněženky raději hned, ať později nezapomenete.

Tentokrát můžete vyhrát poukaz na 1000 Kč na služby profesionálního fotografa od www.fotografsimko.com, který můžete použít pro sebe nebo jím obdarovat někoho z vašich blízkých. Dalšími cenami jsou 2x láhev dobrého vína.