Archiv

Mládežnický hokej
po 31.3.2014

Sedmáci druzí v Benátkách nad Jizerou

V sobotu 29.3. se IHC Písek (ročník 2001) zúčastnil turnaje v Benátkách nad Jizerou, utkalo se celkem 5 týmů systémem každý s každým. IHC Písek obsadil konečné velmi pěkné druhé místo.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 30.3.2014

Starší dorost rozdrtil Třebíč a slaví udržení extraligové příslušnosti

Starší dorost měl před posledním barážovým zápasem výhodu jednoho bodu na svého soupeře z Třebíče. O zbývající postupové místo se tak rozhodovalo v litém boji v MANN + HUMMEL aréně. Obě mužstva k utkání přistoupila zodpovědně, jediným rozdílem mezi oběma soupeři byla produktivita. Písek ihned v úvodu utkání zaskočil soupeře svými brankami a poté již jen udržoval vybudovaný náskok. Ten se zastavil až na čísle sedm. František Fogl si navíc počínal stoprocentně a tak utkání skončilo naprosto jednoznačným výsledkem 0:7. Tento výsledek, tak zaručil druhé místo v barážové tabulce a udržení pro Písek. Třebíč naopak zůstala na třetí pozici, kde se jí sen o postupu rozplynul.

pá 28.3.2014

Starší dorostenci obrátili nepříznivý stav utkání ve svůj prospěch a jasně porazili ústecké Lvy

Písecký starší dorost potřebuje každé body jako sůl, jelikož mu na paty dýchá Horácká Slavia z Třebíče. Utkání s Ústím písečtí dorostenci nezačali úplně nejlépe. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení. Točík ale svými brankami zavelel k obratu, který zakončil Jan Šergl pátým gólem, který nakonec ukázal na konečný stav utkání 5:2.

čt 27.3.2014

Výborný úspěch píseckých minihokejistů

V sobotu 22. března přivítal písecký zimní stadion turnaj minipřípravek. Písečtí mladíci změřili síly s Českými Budějovicemi, Vlky z Plzně a s Příbramí. A nevedli si vůbec špatně - celý turnaj dokázali vyhrát. Na snímku je vítězný tým trenéra Karla Slabého a vedoucího mužstva Dušana Nováka ve složení: Zleva stojící: Jakub Kašík, Nicolas Krejčí, Tomáš Koutník, Martin Smetana, Jan Ingriš, Adéla Kurfürstová, Matyáš Kacbunda, Vladislav Kůra, Luboš Marek. Zleva klečící: Jakub Kloud, Antonín Řehoř, Matyáš Humeník, Václav Kápl, Adam Novák, Šimon Špeta, Jan Skok, Jáchym Kajtman, Dominik Jakubovič, Benedikt Chmelík, Vojtěch Bečvář.

Aktuální zprávy
út 25.3.2014

Večer s IHC Písek

V závěru měsíce dubna se uskuteční společenská akce s názvem Večer s IHC Písek. Konat se bude 26. dubna v Divadle pod čarou. Její začátek je naplánován na 18 hodinu.

ne 23.3.2014

Důležitý krok staršího dorostu k záchraně se zrodil na ledě Kolína

Písecký starší dorost odjel k důležitému utkání do Kolína. Písečtí přistoupili k utkání velmi zodpovědně a v podstatě celé utkání kontrolovali. Po dvou gólech v první třetině se dostali Písečtí do vedení, které však ve druhé třetině zúžil Kozák. Jihočeši ale zachovali chladnou hlavu a ve třetí třetině přidali ještě další dvě branky. Po výsledku 4:1 se tak Písek dostává znovu na druhé místo, které zajišťuje účast v příštím ročníku Extraligy staršího dorostu.

so 22.3.2014

Třebíč zaskočila písecké starší dorostence a překvapivě zvítězila

Písečtí starší dorostenci zaváhali s papírově slabší Horáckou Slavií z Třebíče. Domácí sice zásluhou Duchoně vstřelili první branku, ale nebylo jim to nic platné. Třebíč bleskurychle vyrovnala a po bezgólové druhé třetině zasadila ve třetí třetině rozhodující údery. Jihočeští mladíci si tak cestu za záchranou soutěže mírně zkomplikovali.

út 18.3.2014

O víkendu se v Písku uskuteční turnaj v minihokeji

Již tuto sobotu se na píseckém zimním stadionu bude konat turnaj hokejistů ročníků 2006 a mladších, kterého se zúčastní mužstva hokejových klubů z Písku, Českých Budějovic, Plzně a Příbrami.

ne 16.3.2014

Z Ústí starší dorost body neveze

Písek cestoval k druhému zápasu baráže na sever Čech, kde se utkal s druhým týmem z extraligy, který musí svou příslušnost hájit v baráži. V Ústí nad Labem Jihočeši na body nedosáhli a prohráli 1:3. Jedinou branku Písku si připsal Dominik Točík.

Mladší dorost zachránil extraligu i pro příští rok!

Písečtí mladší dorostenci sehráli v závěru základní části extraligy dva veledůležité domácí zápasy. V předposledním kole se střetli PZ Kladno a o tři dny později vyzvali Ústí nad Labem. Právě tyto tři týmy spolu bojovali o udržení extraligové příslušnosti.

pá 14.3.2014

Starší dorost v úvodu baráže udolal Kozly z Kolína

Písečtí starší dorostenci zahájili boje o záchranu extraligové příslušnosti zápasem s úspěšným celkem druhé nejvyšší soutěže z Kolína. Středočeši byli zdatným soupeřem a Píseckým dokázali zavařit hlavně v přesilových hrách. Dvakrát se v zápase prosadil písecký útočník Pixa, který si na své konto připsal i vítěznou branku.

Junioři zakončili sezonu vítězstvím na ledě Kolína po nájezdech

Junioři odjeli na poslední zápas letošní sezony do Kolína. I přes vyrovnaný průběh utkání se domácí dostali do dvoubrankového trháku, který však Písečtí bojovným výkonem stáhli. Utkání nakonec musely rozhodnout nájezdy, ve kterých byl jako jediný úspěšný střelec Jakub Suchan, který tak rozhodl o posledním vítězství píseckých juniorů v letošní sezoně.

st 12.3.2014

Junioři porazili Beroun rozdílem třídy

Junioři v posledním domácím zápase letošní sezony přesvědčivě porazili Beroun 9:1. Odčinili tak ztrátu bodů na ledě svého nynějšího soupeře, který v utkání s Pískem zaznamenal jediný bodový zisk v letošní sezoně.

Starší dorost vstupuje do baráže. Mladší dorostence čekají klíčové bitvy

Písecké dorosty bojují o záchranu v nejvyšších soutěžích. Starší i mladší dorostenci musejí extraligovou příslušnost v závěru sezony uhájit - starší dorost v pátek rozehraje barážovou skupinu a mladší dorostence čekají ve čtvrtek a v neděli poslední a nejdůležitější zápasy tohoto ročníku.

so 8.3.2014

Poslední zápas základní části píseckému dorostu nevyšel

Především díky pozorné obraně karlovarských hráčů odešli naši starší dorostenci ze sobotního duelu naprázdno. Hosté se dokázali prosadit v každé třetině jednou. Jihočeši zaznamenali pouze jednu branku. Starší dorost nyní budou čekat zápasy o udržení v extralize.