Archiv

Aktuální zprávy
út 20.3.2012

Píseckým sezona skončila, středeční utkání s Kadaní bylo zrušeno

O zápas dříve končí Píseckým prvoligová sezona. Nelichotivou jistotu baráže mají zpečetěnou týmy Berouna a Mostu, a proto se zbývající část zápasů skupiny o udržení bez baráže již neodehraje.

Rozhovory
po 19.3.2012

Je to pro mne zatím nejdůležitější sezona, říká mladý písecký forvard Marek Vaniš

Boje v aktuálním ročníku první hokejové ligy co nevidět skončí a nastane čas bilancování. Jinak tomu nebude ani ve městě na řece Otavě. A jestliže bude rozbor sezony vykazovat kolonku překvapení sezony, zařadí se mezi kandidáty na prvenství zcela jistě také mladý útočník Marek Vaniš.

so 17.3.2012

Jihočeši podlehli Litoměřickým až po prodloužení

Písečtí hokejisté přidali další bod do tabulky "O baráž". V utkání proti Litoměřicím muselo o vítězi rozhodnout prodloužení, které lépe zvládli domácí. Litoměřice tak mohou slavit zisk dvou bodů.

Preview k zápasu

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

pá 16.3.2012

Starším dorostencům se sen o semifinále play-off rozplynul mezi prsty

Spanilá jízda staršího dorostu končí. Po těsné čtvrteční porážce měl o den později rozhodnout o postupujícím třetí zápas. Písečtí v něm po celé utkání dotahovali náskok soupeře a konečný výsledek 7:3 poslal do dalších bojů Tygry z Liberce.

čt 15.3.2012

Liberec po těsné výhře srovnal stav série

Písečtí dorostenci mohli v Liberci rozhodnout o postupu do dalších bojů, ale nestalo se tak. V dramatickém utkání, kdy si žádný tým nedokázal vypracovat větší, než jednogólový náskok nakonec zvládli lépe Severočeši. V infarktovém závěru domácí uhájili těsné vedení a po výhře 4:3 tak srovnali stav série na 1:1. Rozhodující zápas se odehraje již zítra.

st 14.3.2012

Beroun v Písku vysoko vyhrál a vykřesal naději na udržení bez baráže

Pro Písecké nicneřešící zápas, pro hosty stále ještě boj o naději. I tak by se dal stručně charakterizovat středeční souboj Písku a Berouna. Střelecky úspěšnější byli nakonec Medvědi, kteří přinutili brankáře Vajnera osmkrát inkasovat a na jihu Čech si dokráčeli k poměrně snadnému vítězství.

Rozhovory

David Ciboch: Jsem rád, že i dnes nás diváci hnali k vítězství

Písečtí starší dorostenci úspěšně zvládli další zápas a po výhře 4:3 po prodloužení se dostali do vedení v sérii. V pozápasovém rozhovoru odpovídal na otázky David Ciboch.

Předposlední domácí zápas sezony, Písek se postaví Medvědům z Berouna

Poslední tři zápasy zbývají Píseckým do konce sezony. Ve středu se hráči IHC Komterm utkají s berounskými Medvědy, pravděpodobným účastníkem baráže o udržení v soutěži. Podaří se Jihočechům uspět nebo se z vítězství budou radovat hosté? Zápas startuje ve středu v 18 hodin.

út 13.3.2012

Písečtí dorostenci zdolali Tygry a dostávají se do vedení v sérii

Výborné výkony starších dorostenců pokračují. Po vyřazení Chomutova se jim do cesty postavili Bílí Tygři, ale ani Liberec nedokázal rozjetý Písek zastavit. K vítězství 4:3 po prodloužení jim také pomohla bouřlivá atmosféra diváků. Opět by se dalo říci, že fanoušci byli šestým hráčem Písku na ledě.

po 12.3.2012

Ve čtvrtfinále extraligového play-off změří Písek síly s Libercem

V ochozech píseckého zimního stadionu ještě stále doznívá euforie ze senzačního osmifinálového postupu přes chomutovské Piráty a před staršími dorostenci už stojí výzva nová. V sérii hrané na dvě vítězná utkání se mladíci od Otavy střetnou s Bílými Tygry z Liberce a k srdnatému boji jim určitě přijde opět vhod hojná a hlasitá podpora příznivců píseckého hokeje!

Rozhovory

David Bernad: Diváci pro nás byli šestým hráčem na ledě

Starší dorost předvedl výborný výkon a po dramatickém duelu, proti Pirátům nakonec postoupili písečtí mladíci. V pozápasovém rozhovoru odpovídal na otázky David Benad, který si nejvíce pochvaloval diváckou atmosféru: "Bylo to něco neuvěřitelného, myslím si, že tuhle atmosféru ještě nikdo z nás nezažil. Prostě je to nepopsatelné, kdo to nezažil tak nepozná, jak to vypadá."

Ze Šumperka s debaklem

Dnešní zápas s přehled opanovali šumperští Draci, kteří začali už od úvodních minut zápasu diktovat tempo hry. Písek inkasoval v první desetiminutovce hned dvakrát a i přes vyrovnanou druhou třetinu obdržel ve třetí části čtyři branky. Jihočechy už tato vysoká prohra příliš mnoho mrzet nemusí, jelikož už si s předstihem zajistil prvoligovou příslušnost pro příští ročník, zato Šumperší se zase o krůček přiblížili záchraně.

K dalšímu utkání "O baráž" za Draky

Písku zbývá odehrát čtyři zápasy do konce letošní sezony. Jedním z duelů bude utkání proti Šumperku. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Připraven bude také tradiční online přenos.

so 10.3.2012

Písek si v poklidu poradil s Mostem

V nepříliš pohledném utkání si lépe vedli jihočeští hokejisté. Ti dokázali v každé periodě vstřelit po jedné brance a v konečném součtu zvítězili rozdílem dvou gólů.